» Pro publico bono

Działalność pro publico bono

1. Pro publico bono
Kadra Instruktorska Centrum Szkolenia Israeli Krav Maga, z Krzysztofem Sawickim na czele, jest od wielu lat zaangażowana w życie publiczne i aktywnie uczestniczy w promowaniu szeroko rozumianej działalności związanej z bezpieczeństwem. Wszyscy Instruktorzy Centrum Szkolenia Israeli Krav Maga posiadają wyższe wykształcenie i wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Umożliwia to prowadzenie nieodpłatnej szeroko rozumianej działalności wychowawczej, dydaktycznej i szkoleniowej (prowadzonej poza zawodowymi obowiązkami), gdzie podczas zajęć dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami, które tego najbardziej potrzebują.

2. Inicjatywy
Stworzyliśmy i prowadzimy wiele programów, m.in: „Israeli Krav Maga – STOP PRZEMOCY” oraz sponorujemy część programu „Program Instruktor” dla zdolnych osób, które chciałyby w przyszłości zdobyć zawodowy tytuł uprawniający do prowadzenia szkoleń Israeli Krav Maga i samoobrony.
Realizujemy nasze cele społeczne nie tylko poprzez szkolenia, wywiady, pokazy oraz wykłady, w trakcie których dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale również sponsorujemy kursy samoobrony m.in. dla młodzieży z domów dziecka.
Krzysztof Sawicki wraz z Kadrą Instruktorską i studentami Cenrum Szkolenia Krav Maga uczestniczą w wielu przedsięwzięciach związanych z promowaniem bezpieczeństwa, m.in. „Bezpieczna Kobieta”, „Dzieci Szczecina”, „Bezpieczna Szkoła” i in.

3. Współpraca
Nasze zaangażowanie w życie publiczne traktujemy jako obowiązek. Jesteśmy dumni ze współpracy z ludźmi i organizacjami, które angażują swoje siły w szeroko rozumianą działalność związaną z bezpieczeństwem.
Jesteśmy otwarci na współpracę z różnymi organizacjami rządowymi i pozarządowymi. Działając lokalnie współpracowaliśmy z organizacjami pożytku publicznego, komendami wojewódzkimi i miejskimi policji, fundacjalmi (min. “Razem Bezpieczniej”, “Liga Kobiet Polskich”, ELIOS 2010) oraz wieloma indywidualnymi osobami, które chciały nas wspomóc swoją specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem – za co serdecznie dziękujemy!
Ostatnie przedsięwzięcia:

  • I International Congress of Krav Maga Rio de Janeiro, Brasil 2010
  • V Europejskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych Warszawa 2010 (wkrótce fotorelacja)