» Rada instruktorska

THE ISRAELI KRAV MAGA ASSOCIATION

1. Zarząd i struktura organizacyjna IKMA
2. Rada Metodyczna – Professional Committee IKMA w Izraelu
Professional Committee – to najbardziej zaawansowany i doświadczony zespół wysokich stopni mistrzowskich na świecie, odpowiedzialny za rozwój systemu.

3. Rada Instruktorska IKMA w Polsce

IKMA jest organizacją „non profit” zarejestrowaną w Izraelu, której głównym celem jest rozpowszechnianie systemu Israeli Krav Maga w Izraelu i na całym świecie w jego oryginalnej, pełnej i nowoczesnej wersji. Israeli Krav Maga Association (IKMA), jest najdłużej działającą organizacją na świecie, założoną w 1978 roku przez Imi Lichtenfelda – twórcę Israeli Krav Maga. Grand Master Haim Gidon jest prawowitym prezydentem IKMA, oficjalnym sukcesorem i wybranym następcą Imiego, odpowiedzialnym za rozwój systemu.

Centrum Szkolenia Israeli Krav Maga z siedzibą w Warszawie jest nadrzędnym, centralnym ośrodkiem szkoleniowym i organem metodycznym systemu w Polsce.
Szef szkolenia Krzysztof Sawicki jest jedyną osobą z Polski zasiadającą w zarządzie IKMA w Izraelu, uprawnioną do reprezentowania i podejmowania działań w imieniu Israeli Krav Maga Association w Polsce.

Krzysztof Sawicki w swoich działaniach wspiera się pracą Rady Instruktorskiej, którą tworzą najbardziej zaawansowani instruktorzy Israeli Krav Maga w Polsce.

Zobacz również:
1. Certyfikacje instruktorskie
2. Aktualny wykaz instruktorów uprawnionych do prowadzenia szkoleń Israeli Krav Maga
3. Kluby współpracujące