» Publikacje

Najważniejsza publikacja 2010 roku – książka Davida Kahna “Zaawansowana Krav Maga” dostępna jest już w księgarniach EMPiK i innych punktach.
Jest to najnowsza i od dawna wyczekiwana publikacja dotycząca izraelskiego systemu krav maga. Podręcznik jest rekomendowany przez Israeli Krav Maga Association – Poland.

Rekomendacja szefa szkolenia Israeli Krav Maga Association w Polsce Krzysztofa Sawickiego:

“Z wielka przyjemnością oddaje w ręce polskiego czytelnika książkę Davida Kahna. Wiem, iż poprzednią pozycją zjednał sobie wielu zwolenników. Myślę jednak, że ta książka spełni oczekiwania jeszcze szerszego grona odbiorców, zarówno tych ćwiczących, jak i rozpoczynających przygodę z systemem izraelskiej krav maga.

Profesjonalny sposób przedstawienia wybranych zagadnień z zakresu żółtego, pomarańczowego i zielonego pasa, jest świetnym repetytorium dla osób ćwiczących Israeli Krav Maga, a dla wszystkich pozostałych cenną wskazówką w codziennym treningu. (…)

David Kahn jako oficjalny reprezentant IKMA uczy systemu w jego oryginalnej i kompletnej wersji, utrzymując profesjonalny nurt izraelskiej krav maga. (…) ”

Książka rekomedowana jest przez agentów FBI w USA: