» Szkolenia

Jako Centrum Szkolenia Israeli Krav Maga oferujemy kursy i szkolenia w Polsce, Izraelu oraz na całym świecie

W sprawie szkoleń w regularnych grupach treningowych prosimy o bezpośredni kontakt z instruktorami IKMA-Polska: aktualna lista osób uprawnionych do prowadzenia szkoleń w izraelskim systemie IKM.
W sprawie staży, szkoleń specjalistycznych dla wojska i policji a także szkoleń instruktorskich prosimy o bezpośredni kontakt z Szefem Szkolenia Krzysztofem Sawickim tel. 606 949 159

Oferujemy intensywne szkolenia oparte na standardach izraelskich, obejmujące szeroko rozumianą sferę bezpieczeństwa, włączając w to szkolenia strzeleckie i taktyczne. Nasze programy szkoleniowe budowane są w oparciu o najnowocześniejszą metodykę nauczania, dobór najlepszych, stale udoskonalanych technik i taktyk walki.

Współpracujemy z najlepszymi fachowcami od spraw bezpieczeństwa na świecie. Gwarantuje to najwyższą jakość szkoleń w systemie Israeli Krav Maga. Oferujemy regularne szkolenia z najlepszymi izraelskimi szkoleniowcami w Polsce i Izraelu.

Prowadzimy szkolenia według różnych programów treningowych obejmujących specjalistyczne zagadnienia, jak i regularne kursy Israeli Krav-Maga. Oferujemy liczne programy dla studentów i przyszłych instruktorów oraz bardzo zaawansowane szkolenia instruktorskie.

W Polsce regularne szkolenia prowadzimy TYLKO w naszych licencjonowanych ośrodkach szkoleniowych. Wszyscy instruktorzy posiadają aktualne licencje co gwarantuje najwyższy poziom szkolenia w systemie Israeli Krav Maga.

Zobacz zasady certyfikacji instruktorów (kliknij)
Zobacz aktualną listę osób uprawnionych do prowadzenia szkoleń w izraelskim systemie IKM. (kliknij)

Wszystkie ośrodki oraz instruktorzy działają pod nadzorem merytorycznym
Krzysztofa Sawickiego
Szefa Szkolenia Israeli Krav-Maga w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.