» W Izraelu

Krav Maga Warszawa

Wszystkie osoby zainteresowane odbyciem szkoleń instruktorskich i otrzymaniem certyfikacji IKMA
a także odbyciem szkoleń w Izraelu prosimy o bezpośredni kontakt z
Szefem Szkolenia Krzysztofem Sawickim tel. 606 949 159
NAJBLIŻSZE SZKOLENIA INSTRUKTORSKIE – link

Krzysztof Sawicki od 15 lat jako jedyna osoba w Polsce i jedna z nielicznych na świecie odbywa systematyczne szkolenia w Izraelu, ucząc się systemu u źródła w miejscu jego powstania. Krzysztof Sawicki jako Szef Szkolenia w Polsce wyjeżdża dwa lub trzy razy w roku na specjalistyczne kursy prowadzone przez najwyższej klasy szkoleniowców w Izraelu. Od 9 lat podobnym programem została objęta polska grupa instruktorska, którą Krzysztof Sawicki prowadzi osobiście. Daje to gwarancję wysokiej jakości szkoleń przez nas prowadzonych.

W tym roku po raz kolejny kadra instruktorska Israeli Krav Maga Academy będzie uczestniczyć w szkoleniu instruktorskim w Izraelu. Szkolenie odbędzie się w lipcu 2015 a głównym prowadzącym będzie Grand Master Haim Gidon – Prezydent Israeli Krav Maga Association.

Głównym ośrodkiem szkolenia IKMA jest Cenrtralny Ośrodek Szkoleniowy w Netanii. Kadra instruktorska IKMA Poland odbywa regularne szkolenia w Izraelu w celu aktualizowania i podnoszenia swoich kwalifikacji instruktorskich.

Szef wyszkolenia IKMA na Polskę – Krzysztof Sawicki – odbywa w Izraelu regularne szkolenia indywidualne dla czarnych pasów prowadzone przez Grand Mastera Haima Gidona.

Oprócz szkoleń dla instruktorów odbywają się również szkolenia dla studentów, w których mogą uczestniczyć osoby zainteresowane podnoszeniem swoich kwalifikacji w Centrum Szkoleniowym w Izraelu.

Zobacz zdjęcia z nocnego treningu na Pustyni Negev (Izrael) prowadzonego przez Krzysztofa Sawickiego >>

Zobacz również zdjęcia z pierwszego w Europie kursu instruktorskiego POLAND 2008 prowadzonego przez Grand Mastera Haima Gidona>>

Wszystkie informacje na temat szkoleń – Krzysztof Sawicki tel. +48 606 949 159 lub centrum@krav-maga.pl